PostWysłany: Pią 19:19, 06 Cze 2008    Temat postu: ODCINEK 1063

Wala udowadnia Henrykowi jak niewychowawczo się zachował wykonując za Kasię pracę domową. Henryk zobowiązuje się naprawić ten błąd. Przekonuje Kasię, że powinna teraz samodzielnie wykonać zamek. Kasia nie rozumie dlaczego ma to robić i postanawia poprosić o pomoc swojego drugiego wujka "Proboszcza". Ksiądz jednak odmawia Kasi i Kasia jest zła, że wujek nie uległ jej namowom. Proboszcza odwiedza Nowacki. Pokazuje mu swoją sztuczkę z zamianą wody w wino. Proponuje wykorzystanie tej sztuczki podczas mszy. Proboszcz tłumaczy mu różnicę między Eucharystią a cudem w Kanie Galilejskiej. Jurek leczy u Tośka kaca po wczorajszym znieczulaniu się alkoholem. Do tej pory nie może się pogodzić i zrozumieć decyzji Irki. Prosi Tośka aby był świadkiem na sprawie rozwodowej. Tosiek nie może pojąć jak kochający się kiedyś ludzie, teraz robią wszystko by się zniszczyć. Irka bardzo przeżywa sprawę rozwodową. Rozmawiając z Kamą ma wątpliwości co do sposobu i stylu w jakim się rozwodzi. Kama podtrzymuje ją na duchu. Irka dowiaduje się od właściciela klubu, że teraz będzie pracowała ze specjalnymi gośćmi. Donek martwi się o nią, bo od tej decyzji nie ma odwrotu. Irce jest wszystko jedno. Specjalnymi gośćmi są pokerzyści. Jurek przychodzi do urzędu gminy aby się dowiedzieć co Jagoda powiedziała Irce. Jeszcze większa i bardziej nieprzyjemna niespodzianka czeka go w ośrodku. Jednym z gości okazuje się być informatyk. Grozi Jurkowi, że jeśli nie odda Irce połowy majątku to będzie miał z nim do czynienia.