PostWysłany: Czw 19:42, 10 Sie 2006

Grzybowa nie chce aby Tosiek był w radzie parafialnej. Osa przygotowuje się do wyprawy na dyskotekę. Ćwiczy sztuki walki. Janusz i Kotka kpią z niego. Osa przychodzi na posterunek po Joannę. Wyganiają stamtąd Józka aby Joanna mogła przebrać się w strój mniej oficjalny. Osa pokazuje Joannie prostytutki i dilerów, którzy czują się na dyskotece jak w domu. W pewnym momencie zauważają Karolinę i Julkę kupujące narkotyki. Joanna próbuje aresztować dilera. Chłopakowi udaje się uciec. Osa i Joanna widzą zbliżających się do nich dziwnych typów, uciekają, zabierając dziewczyny ze sobą. Karolina tłumaczy policjantce, że chciały kupić amfetaminę, ponieważ wiedzą , że to pomaga w nauce. Joanna wysypuje zawartość torebki. Wala i Henryk proszą Proboszcza o ślub kościelny. Henryk ubolewa nad tym, że nie będzie mógł jej poprowadzić do ołtarza. Wala wspomina mu, że są szanse na to by chodził o własnych siłach. Henryk myśli, że Wala wstydzi się tego, że on jeździ na wózku. Widząc, że sprawia jej ból nie pozwalając sobie pomóc, wstaje z wózka i próbuje chodzić o własnych siłach.