Forum Plebania Strona Główna -> Co będzie -> ODCINEK 909
PostWysłany: Pon 19:17, 10 Wrz 2007

Pati pojawia się w nowej pracy przed czasem. Podczas prezentacji swoich umiejętności barmańskich, przychodzi Janusz. Pati proponuje mu wypicie drinka. Krystyna i Janusz rozmawiają o wakacjach siedząc przy stole i popijając Margaritę. Janusz daje Krystynie prezent - akwarium ze złotą rybką. Do gospody wchodzi Kasia. Jest zachwycona rybką. Jako że Krystyna nie chce przyjąć prezentu, Janusz daje akwarium z zawartością Kasi. Wychodząc, przypomina, że rybka, jak w bajce, spełni trzy życzenia. Irka przygotowuje się do spotkania ze zleceniodawcą reklamy. Odgrywa przed Olgą spektakl, robiąc z suchej informacji handlowej istne przedstawienie. Olga jest zachwycona. Jednak spotkanie nie wygląda tak jak to sobie wyobrażała Irka. Okazuje się, że ma na siebie założyć jakiś okropny strój. Wikary wciąż przeżywa nieuczciwe zachowania doktor Beaty wobec pacjentów. Wychodząc z kancelarii spotyka w drzwiach Bartka. Bartek chce dostać zaświadczenie z parafii bo będzie się żenił. Proboszcz jest zdziwiony. Bartek już nie jest katolikiem. Okazuje się, że Bartek pracując w Niemczech nie chciał płacić podatku na kościół i zrezygnował z wiary. Informację przesłał do parafii ksiądz z Niemiec. Okazuje się, że powrót na łono Kościoła nie jest taki prosty. Bartek musi jeszcze raz się ochrzcić i zdać egzamin. O powrocie zadecyduje biskup. Krystyna idzie do urzędu skarbowego. Kasia w tym czasie wypowiada pierwsze dwa życzenia. Chce MP4 dla siebie i przyjaciółki. Trzecie życzenie zostawia dla swojego wroga. Kasia nie wie, że jej życzenia słyszy człowiek Tracza. Tracz jest zaskoczony trzecim życzeniem - żeby nauczycielka biologii nie czepiała się Kasi - ale, jak obiecał - postanawia spełnić wszystkie.

Forum Plebania Strona Główna -> Co będzie